sklep@alpin.pl  +48 668 008 747+48 61 852 94 25
  Rejestracja     Logowanie

Zwrot i wymiana towaru

ZWROT

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość za Sprzedawcą w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie Produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w jego posiadanie.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazili Państwo zgodę na inne rozwiązanie. Termin zwrotu pokrywa się z terminem możliwości odstąpienia od umowy.

Proszę odesłać lub przekazać nam Produkt wraz z oryginałem dowodu zakupu (paragon lub faktura) niezwłocznie na adres: "Alpin" Małgorzata Celińska-Jeżak, Włodzimierz Jeżak sp. j., ul. Fredry 3, 61-701 Poznań, a w każdym razie nie później niż 7 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin ten jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo Produkt przed upływem terminu 7 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Do paczki z Produktem należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dowód zakupu Produktu.

WYMIANA

Jeżeli nie trafili Państwo z rozmiarem, kolorem lub inną cechą Produktu mają Państwo prawo do wymiany na inny, odpowiadający Państwa wymaganiom.

W tym celu należy postąpić podobnie jak przy procedurze zwrotu, podając jednocześnie na jaki Produkt chcemy dokonać wymiany. Każda różnica w cenie Produktu będzie rozliczona przez Sprzedawcę.

Formularz zwrotu